Grup Hepsi Fan Club
!..Misafirlerimiz Sitemizin yalnızca %20'sini görebilirler..!

!..Eğer sizde GRUP HEPSİ fanıysanız..!

!..Ve en iyi GH fan sitesini arıyorsanız..!

!..Ee ne duruyorsunuz hemen üye olun..!
Grup Hepsi Fan Club
!..Misafirlerimiz Sitemizin yalnızca %20'sini görebilirler..!

!..Eğer sizde GRUP HEPSİ fanıysanız..!

!..Ve en iyi GH fan sitesini arıyorsanız..!

!..Ee ne duruyorsunuz hemen üye olun..!
Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN Büyük GH Sitesi

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri
sitemiz her geçen gün gelişiyor. sizde üye olun değişime tanık olun xD

‘eurovision’a gitmek istiyorum’

YazarMesaj
ÇilekliSakız
süper mod
ÇilekliSakız

Kadın Köpek
Puan >>> : 21561
Rep : 7
Lakap : walla bana lakap takmazlar sıkıysa taksınlar xD

‘eurovision’a gitmek istiyorum’  Empty
MesajKonu: ‘eurovision’a gitmek istiyorum’    ‘eurovision’a gitmek istiyorum’  Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:18 pm

Genç şarkıcı Atiye, trteurovision sitesinde düzenlenen “Eurovision’a kim gitsin” anketinde açık ara önde
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Durumdan mutluluk duyduğunu saklamayan genç şarkıcı, anket bu şekilde sonuçlanır ve resmi makamlardan teklif gelirse yarışmaya katılabileceğini söylüyor.
TRT’nin düzenlediği anketlere bakılırsa, müzikseverler Eurovision’da gelecek yıl seni görmek istiyor.
- Evet, bundan büyük mutluluk duydum. Gerçi iki oylama daha yapılacak, finalde de her oylamanın birincileri yarışacak. Bakalım…

Sence birinci çıkacak mısın?
- Çıkabileceğimi düşünüyorum. Bu büyük bir sorumluluk ama eğer Eurovision’a gidersem görevimi mükemmel şekilde yerine getirmeye çalışırım.

Bazı müzisyen ve eleştirmenler seni Eurovision’a uygun buluyor, bazısı yeterli görmüyor. Bu konuda ne düşünüyorsun?
- Hepsinin fikirlerine saygım var. Ama böyle bir görev verildiği takdirde ülkemi gayet iyi temsil edebileceğime inanıyorum.

“Camp Rock 2: The Final Jam” DVD’sinde yer alan “ıstemem Değişmesin” cover’ına gelelim… O proje nasıl doğdu?
- Disney’den teklif geldi. Farklı ülkelerden cover okuyacak bir sanatçı seçiliyordu. Beni seçtikleri için de çok mutlu oldum.

Sence seni seçmelerinin sebebi ne?
- Gencim, gençlere hitap ediyorum. Özel hayatımla değil, müziğim ve işimle ortadayım. Ayrıca kendime ait bir tarzım var.

MİRKELAM’LA DÜET YAPMAK İSTİYORUM
Yeni albüm ne zaman çıkıyor?
- şu an hazırlık aşamasındayım. Ya yıl sonuna doğru ya da gelecek senenin başında çıkacak. şarkıların çoğu da bana ait.

Bu albümde nasıl bir Atiye göreceğiz? Diğer albümlerinden farkı ne olacak?

- Zaman içinde kendimi geliştirdim. Konserler vererek, şarkı söyleyerek epey deneyim kazandım. Bu kez daha yenilikçi bir sound olacak. Hafif R&B, oryantal melezliği devam edecek. Ama biraz daha elektronik olabilir. ıronik, eğlenceli, aynı zamanda da duygusal bir Atiye göreceksiniz bu albümde…

Müzik hayatına küçük yaşta atıldın. Bunun dezavantajlarını yaşadın mı?
- Dezavantajı hiç olmadı. Tam tersi, genç olduğumdan kendimi geliştirebilmek için daha çok zamanım var. şu an ülkemizde benden daha genç bir sanatçı yok.

Tanındığın için yapamadığın, özlediğin şeyler var mı?
- Yok. Dışarı çıkıyorum, yemeğe ya da sinemaya rahat rahat gidiyorum. Aslında o kadar çok da tanınmıyorum yolda yürürken. Bazen tanındığımı ben de unutuyorum, sonra biri benimle fotoğraf çektirmek istediğinde mutlu oluyorum hatta…

Düet yapmayı çok istediğin biri var mı?
- Var, Mirkelam. Ya da onun bir şarkısını okumayı çok isterdim. Sultana’yı da çok beğeniyorum. En iyi bulduğum rap’çi o. Fikrini söyleyen, açık açık konuşan feminist bir kız. Çok da yetenekli.

HİÇBİR ERKEK BENİ ÜZEMEZ
Senin feminist yanın güçlü galiba…
- Feminist demeyelim. Ben özgürüm ve ne istediğimi biliyorum. Bir erkek bana ne yapmam gerektiğini asla söyleyemez. Çünkü bir ilişkide eşitlik önemlidir.

Bu yüzden hiç sorun yaşadın mı?
- Hiç sorun yaşamadım, çünkü farklı düşünen biriyle zaten birlikte olmam.

İlk tanıdığın kişinin kısıtlayıcı bir karaktere sahip olduğunu anlayamayabilirsin.
- Yok, ben anlarım. Bir de şöyle bir sorun var; kadınlar bazen farkında olmadan yanlış kişiyi seçiyor, kötü şeyler yaşıyorlar. Devamında da hep benzer karakterleri seçmeyi sürdürüyor ve “Ben neden her seferinde üzülüyorum” diye sızlanıyorlar. O zaman sen değişeceksin, güçlü olacaksın!

Sen mantığını kullanabilen bir insansın demek ki…
- Ben de önceleri duygularımla hareket ederdim. Sonra çok kötü şeyler yaşadığım için “yeter artık” dedim, her şey değişti. Kimse beni asla o şekilde üzemez.

SEKSİ DE OLURUM EğLENCELİ DE
Star dendiğinde akıllarda daha seksi bir imaj oluşuyor. Sense daha çok bir genç kız görünümündesin. ımajını değiştirmeyi düşünüyor musun?
- Yoo, içimden nasıl geliyorsa öyle hareket ediyorum ben. Gerçi bu durum konsepte göre de değişiyor. ılk klibim “Muamma”da seksi, gizemli biri var. “Salla” ve “Dondurma”da ise daha eğlenceli… Ve hepsi de benim. Herkesin farklı yanları vardır. Ben de o farklı yanlarımı farklı çalışmalarda göstermeyi seviyorum. Ama her zaman doğallıktan yanayım.

Hayatının dönüm noktası ne sence?
- İlk çıkış şarkım “Don’t Think”… O çıkışımla ilk kez bir müzisyen olarak kabul gördüm. ıki yıl sonra da Atiye albümü çıktı ve son albümüm beni gerçekten iyi bir yere taşıdı. Bunun için de çok mutluyum ve kendimi çok şanslı hissediyorum.

El yüz yıkamak gibi her gün düzenli olarak yaptığın ne var?
- Her sabah kalktığımda ve akşam eve döndüğümde mutlaka kedileri beslerim.

Kendinde en sevdiğin ve en sevmediğin yönler?
- En sevmediğim yönüm çok fazla mükemmeliyetçi olmam. Çok detaycıyım… En sevdiğim yönüm ise yaratıcılığım.

AşKLA MUTLU OLANLARDANIM
Senin hayatına girecek insan nasıl olmalı?
- Hayvan sever, zeki, komplekssiz, doğal ve olgun biri olmalı.

Aşıkken nasıl oluyorsun?
- Mutlu tabii ki… Aşıkken her insan mutlu olur.

Mesela şu an aşıksın diyelim. Aşk mı iş mi senin için ön planda gelir?
- Onu söylemek çok zor. Yaşadığım zaman söyleyebilirim.

Şu an aşık değilsin yani…
- Hayır.

Hürriyet

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);

‘eurovision’a gitmek istiyorum’
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bende istiyorum
» İmza İstiyorum
» PelinKarahan:Gülse Birsel Projesi İstiyorum.
» Hadisemin Gifleri 3 (eurovision)