Grup Hepsi Fan Club
!..Misafirlerimiz Sitemizin yalnızca %20'sini görebilirler..!

!..Eğer sizde GRUP HEPSİ fanıysanız..!

!..Ve en iyi GH fan sitesini arıyorsanız..!

!..Ee ne duruyorsunuz hemen üye olun..!
Grup Hepsi Fan Club
!..Misafirlerimiz Sitemizin yalnızca %20'sini görebilirler..!

!..Eğer sizde GRUP HEPSİ fanıysanız..!

!..Ve en iyi GH fan sitesini arıyorsanız..!

!..Ee ne duruyorsunuz hemen üye olun..!
Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN Büyük GH Sitesi

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapZiyaretçi Defteri
sitemiz her geçen gün gelişiyor. sizde üye olun değişime tanık olun xD

Cosmogirl Röportaj

3 posters
YazarMesaj
AmazingPrincess.
En Büyük Hepsici
En Büyük Hepsici
AmazingPrincess.

Kadın Domuz
Puan >>> : 318
Rep : 0
Lakap : prin

Cosmogirl Röportaj Empty
MesajKonu: Cosmogirl Röportaj   Cosmogirl Röportaj Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 1:03 pm

Cosmo Girl : Büyük bir sessizlik sonrası ilk solo calısmanı cıkardın. Bu single üzerinde ne kadar süredir calısıyorsun?
GÜLÇİN : Singledaki 2 sarkıyı 2009 sonbaharında yaptım , bir tanesini de 2010 nisan ayında. Ama sarkıların alt yapılarına 2010 Mayıs ayında baslandı.
CG : Tek basına bir albüm yapma fikri aklında hep vardı o zaman , degil mi ?
Gulcin : Hicbir zaman tek basıma albüm yapayım diye bir hırsım olmadı. Ama bunun olacagını garip bir sekilde hissediyordum. Birde single'daki sarkıların aranjelerini yapan kisiyi , hic tanısmamıs olmamıza ragmen ruyamda görmüstüm. Ertesi gün beni sirketten aradılar ve bana Özgür Buldum ile calısacagımı söylediler. Ruyamdaki gibi cok iyi anlastık onunla!
CG : Hayatının bircok döneminde buna benzer seyler yasadın o zaman?
Gulcin : Evet , yasadım. Kendime " Bak olmayabilir de " diyorum. Fakat dusundugum sey gercek oluyor.
CG : Yeni singleda ne gibi süprizler bekliyor bizi?
Gulcin : Sarkıları yaparken kendi icinde süprizleri olmasına dikkat ettim. Eskiden gruba ve o konsepte uyumlu bir gulcın vardı. Simdi ise tek basına Gulcın kimdir , nasıl bir müzik yapmak ister bunları göreceğiz.
CG : Peki albumde sen nasıl bir gulcinle karsılastın ?
Gulcin : Bu sürecte icimdeki müziği aradım. Türk pop müziği adı altında yapılanlara baktıgımda yaptıgım müziğin hic kimsenin muzigine benzemediğini görüyorum. Bu sarkıların eglenceli , farklı ve aynı zamanda her kitleye hitap edebilecek sarkılar olmasını istedim.
" KENDİ SARKILARIMI SÖYLEDİĞİM İCİN COK MUTLUYUM."

CG : Biraz da albümün sound'undan bahsedelim..
Gulcin : Aslında bunu kelimelere hapsetmek istemiyorum. Dinlemek gerekiyor! Benim icimden gelen muzik bu , beni yansıtan formul bu! Bu albümü yaparken en cok dikkat ettigim sey sarkıların duygusunu ve dogallıgını korumaktı. Sarkıları yaparken cok eglendik , cok agladık.
CG : 2 sarkının söz ve bestesi sana ait. Bir röportajında " Mutlaka kendim icin bir şarkı yapmak istiyorum" demistin. Sanırım o anlar bu anlar ne dersin ?
Gulcin : Unutmusum böyle söylediğimi! Bu soruya cok sevindim. Ortaokuldan beri pek fazla insanla paylasmadan yazıyorum. Bu konuda kendimi gelistirmeye calısıyorum , ama bu sarkıları yeni yazdım. Kendi sarkılarımı söylediğim icin cok mutluyum.
CG : Beste yaparken zorlandın mı ?
Gulcin : Slow sarkıları yapmaya daha yatkınım. Ben her tarzda muzik dinliyorum. San derslerimde de Jazz standartlarından parcalar calısıyorum. Bunlar beni besliyor , zenginlestiriyor! Söylediğim sarkıların baska sarkılara benzememesine cok önem veriyorum. Benim en buyuk takıntılarımdan biri bu!
CG : Artık tek basınasın. Hayranların seni nasıl bir imajla görecekler ?
Gulcın : Kendimi bildim bileli renkli giyinmeyi seviyorum. Bu devam edecek. Onun dısında biraz buyumus , daha seksi biri olarak görecekler beni.
CG : Tek basına olmakla , bir grubun uyesi olmak nasıl duygular? Sonucta her iki halide yasadın
Gulcin : Grupta oldugunuzda uyumlu olmak adına yapmak durumunda kaldıgınız bazı seyler oluyor. Simdi bircok seye ben karar veriyorum. Kanatlarımın bir manası var. Özgürlesmek cok guzel bir duygu. Beyonce , Justin Timberlake , Robbie Williams hepsinin bir grubu vardı Bu kisiler gruptan ayrılmasalardı onları bu kadar sevebilme sansına erisemeyecektik. Bu kacınılmaz bir organik gecis. Dunya bu grupları da seviyor , ayrılan kisileride. Hatta Take That'ten ayrılan Robbie Williams ve Garry Barlow yada Destiny's Child ve Beyonce beraber sarkı söylemeye devam etti.
CG : En buyuk destegi kimlerden aldın ?
Gulcin : Yoga yaptım. Kaktus koleksiyonu yaptım. Özgür'le calısmak bana cok iyi geldi. Avrupa Müzik beni yureklendirdi kendi sarkılarımı söylemem üzerine.
CG : Turkiyede hem sarkı söyleyip hem dans edebilen cok az kisi var. Senin bu acıgı kapatacagını dusunuyorum!
Gulcin : Evet , böyle bir acıgı kapatacagım sanırım. Zaten asıl meslegim dans üzerine. Ama yıllardır kendimi gelistirmeye calısarak sarkı söylüyorum ve aynı zamanda dans ediyorum.
" GRUPTAN AYRILMAMIN ASKLA HİCBİR ALAKASI YOK!
"
CG : Medyada cıkan haberlerde evlendiğin icin gruptan ayrıldıgın ve Dubai'ye yerlestigin iddia edildi. Gruptan ayrılma nedenini senin agzından duymak isterim.
Gulcin : Gruptan ayrılmamın askla hicbir ilgisi yok! Grupran ayrılmamın nedeni daha cok sirketle ilgiliydi. Bununla birlikte bazı yan etkilerde var tabii ki! O dönemde yasal bir sürecin icinde oldugumdan ötürü konusmak istemedim ve iyi niyetle bu olayların gecmesini bekledim. Ama yine de haberler devam etti. Bende basın acıklaması yapmak zorunda kaldım. Aslında kaderci bir yaklasımla böyle olması gerektiğini de dusunuyorum. Bazı seylerin gerceklesmesi gerekiyorsa , durdurmak elinizde olmuyor. Ama esas uzuldugum sey hayranlarımın benim elimde olmayan nedenlerden ve benim söylemediğim cumlelerden dolayı uzulmesiydi!
CG : Hayranlarını kaybetmekten hic korkmadın mı ? :
Gulcin : Hayranlarım her durumda yanımda olduklarını bana hissettirdiler. Tabii ki benden soguyanlarda oldu ; fakat buyuduklerinde her seye inanmamak gerektiğini de anlayacaklar. Hatta internette ben oldugumu iddia eden bircok sahte profil ve benim kurmadıgım bircok fan sitesi var. Simdi yeni bir hayran sayfam ve web sitem olacak. Twitter da kullanıyorum. Single paralelinde tum adresleri de paylasacagım.
CG : Bütün sarkılarında asktan bahsediyorsun!
Gulcin : Bir sarkımda ukalalıkla elimize birsey gecmediğini anlatmak istedim. Diger sarkımda ise eski sevgiliye " Ara ara ; ama kalbim mesgul baskasını seviyorum , hersey degisiyor. " mesajı var. Slow sarkımda ise " Ya öyle olsaydı , ya böyle olsaydı " diye oldgun bir sekilde herkesin aşık oldugunda yasadıgı ortak acı gercekleri durustce soru sorarak isaret ediyorum.
" HİCBİR ERKEK BENİM YERİME KARAR VEREMEZ! "
CG : Bir acıklamanda seni oldugun gibi kabul etmeyen hicbir erkeğin hayatına giremeyeceğini söylemistin.
Gulcin : Hayatımda karar veren benim. Hicbir erkek benim yerime karar veremez. Sınırına kadar aglayıp , sınırına kadar gulen ; Uclarda yasayan duygusal biriyim. Akrep burcu oldugumdan sanırım.
CG : " Ask için herseyi göze almam , mantıklı davranırım " mı diyorsun ?
Gulcin : Asık oldugumda her seyi sonuna kadar yasarım. Ama aynı zamanda mantıgımı da devrede tutmaya calısırım. İliskinin daha ilk basından hayatımı yönlendirmeye calısan birinin hayatımda olmasına izin vermem .
CG : Erkek arkadasınla hala birlikte misin peki ?
Gulcin : Hayır! Bu bomba soru zaten. Neredeyse 2 yıldır yalnızım. Bu olaylar yasandıgında erkek arkadasım vardı ; ama hakkımda haberler devam ederken erkek arkadasım yoktu.

Bi Teşekkür Yeter. Yazıların Renklerini Falan Değiştim. Görünmüyordu.
MéLaiKe
site Kurucusu, üst düzey admin
site Kurucusu, üst düzey admin
MéLaiKe

Kadın Sıçan
Puan >>> : 132538
Rep : 11
Lakap : Lakapsız

Cosmogirl Röportaj Empty
MesajKonu: Geri: Cosmogirl Röportaj   Cosmogirl Röportaj Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 11:14 pm

Hepsini Okuyamadım ama Sağolasın
http://gruphepsidelileri.yetkinforum.com
*WonderfuL*
Deneme Mod
Deneme Mod
*WonderfuL*

Erkek Mesaj Sayısı : 82
Puan >>> : 89
Rep : 1
Lakap : Beren'cii ... = )

Cosmogirl Röportaj Empty
MesajKonu: Geri: Cosmogirl Röportaj   Cosmogirl Röportaj Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 8:33 pm

Teşekkürler kelebek
http://www.berensaatfun.yetkinforum.org

Cosmogirl Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ece İle Röportaj mız :D
» Gülçin Ergül CosmoGirl Resimler YEP YENI
» Emir Berke Zincidi ile Röportaj